ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

lek. med.Adam Mol

lek.med. Adam Mol - spec.chirurg dziecięcy
specjalista chirurg dziecięcy, chirurg

Specjalista dla  dorosłych,  dzieci.
 
Chirurg dziecięcy z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w Niemczech, Hiszpanii i Polsce, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizacj...więcej

Usługi

 • Konsultacja chirurgiczna dzieci
 • Operacja rozszczepu wargi i podniebienia
 • Operacja leczenia nadpotliwości - sympatektomia
 • Wycięcie wrastającego paznokcia
 • Operacja przepukliny pachwinowej
 • Operacja odstających uszu
 • Chirurgia laparoskopowa
 • Usuwanie ciał obcych
 • Usuwanie torbieli
 • Usuwanie wrastających paznokci

Leczone choroby

 • Rozszczep wargi i podniebienia
 • Nadpotliwość
 • Choroby chirurgiczne - zabiegi laparoskopowe
 • Przetoki i torbiele szyi
 • Zmiany skórne i znamiona
 • Przepuklina pachwinowa
 • Kamica pęcherzyka Żółciowego
Więcej

Opinie pacjentów

Recenzje użytkowników

28 reviews

Ocena 
 
5.0  (28)
View all reviews
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
Ocena 
 
4.0

Dzień dobry jestem mamo chłopca po operacji rozszczepu podniebienia z widoczni przetoko bardzo bym prosiła o kontakt do Pana doktora. I odpowiedź na pytanie czy Pan doktor po wizycie prywatnej przeprowadza operacje na NFZ pozdrawiam i z gury dziękuję za odpowiedź. Kasia

Ocena 
 
5.0

Nadmierna potliwość. Pierwsza wizyta w celu konsultacji przebiegła świetnie, Pan doktor rzeczowy konkretny, opowiedział wszystko na dany temat, dał do siebie namiar w razie pytań wątpliwości. Juz po niedługim okresie czasu zdecydowałam się na zabieg, nie bałam się i nie miałam watpliwosci. wiedziałam ze oddaje się w najlepsze ręce. Pan doktor spełnił moje marzenie przeprowadził zabieg i „uwolnił mnie” od przeszkadzających w codziennych czynnościach mokrych dłoni i stóp, Dziękuje za zmienienie mojego życia na lepsze 
Ocena 
 
5.0

Lepiej trafić nie można. Podejście do małego pacjenta, sposób rozmowy i wyjaśnienia na czym będzie polegał zabieg oraz przeprowadzenie zabiegu oceniam na 6+. Moje córka cierpiała na pierwotną nadpotliwość dłoni. Zabieg trwał 50 minut. Może dla niektórych problem błahy, ale dla dorastających młodych ludzi mokre dłonie wykluczają z grupy, ograniczają bezpośredni kontakt z rówieśnikami i są powodem wstydu i zażenowania w wielu sytuacjach. Moja córka ma tylko 4 szwy na 4 maleńkich nacięciach pod pachami. Dwa dni od zabiegu nie potrzebowała już środków przeciwbólowych. Zabieg odbył się w ramach NFZ. Dziękuję najlepszemu specjaliście na jakiego rodzic może trafić za: ogromny fach w rękach, wiedzę, spokój, opanowanie, wesołość w stosunku do pacjenta, ekspresowe informowanie rodzica o zakończonym zabiegu, pomoc w ogarnięciu "papierologi" związanej z przyjęciem do szpitala. Szkoda, że prawdziwych lekarzy jest tak mało. Dobrze, że mi udało się takiego znaleźć. Przeogromne dziękuję. 
Ocena 
 
5.0

Powodem wizyty u Pana Doktora była potliwość dłoni u córki- problem który niestety wciąż jest bagatelizowany i nierozumiany przez większość lekarzy- bo "córka wyrośnie", "bo się denerwuje", bo "to po prostu minie". Prawda jest taka ze pierwotna nadpotliwość samoistnie nie ustąpi a problem będzie się tylko nasilał z wiekiem. Rozumiem to doskonale ponieważ sama jestem po zabiegu sympatektomii, niestety wykonanym już w wieku dorosłym. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności dowiedziałam się o istnieniu tak Wspaniałego Lekarza, który wykonuje taki zabieg już u dzieci. Pan Doktor jako jedyny rozumiał doskonale problem nadpotliwości, nie uważał tego za fanaberie i wymysły matki i dziecka i bez wahania podjał się wykonania tej operacji. Dzięki niemu córka z dnia na dzień zyskała suche dłonie , co zdecydowanie wzmocni jej pewność siebie i pozytywnie wpłynie na relacje z rówieśnikami. Bo tak , potliwość dłoni, to nie tylko schorzenie, ale problem który potrafi wpłynąć na całe nasz życie. Nie zrozumie tego ten, kto przez to nie przeszedł. Z całego serca dziękujemy Panu Doktorowi Adamowi Molowi, za pomoc, zaangażowanie i za serce które nam okazał. Oby więcej takich wspaniałych ludzi w naszym życiu ! 
Ocena 
 
5.0

Doktor o złotym sercu . Pomógł nam gdy syn z dnia na dzień gorzej mowił to doktor dał nam nadzieję że będzie dobrze . Dzięki przedłużeniu podniebienia syn zaczoł dużo lepiej mówić . Powrócił uśmiech na twarzy syna . Jestem bardzo wdzięczna za dobrą pracę jaką pan doktor wykonał . Dziękuję panie doktorze Dorota K. 
Zobacz wszystkie recenzje użytkowników

O mnie

Chirurg dziecięcy z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w Niemczech, Hiszpanii i Polsce, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację chirurga dziecięcego zdobył w Niemczech, a już jako specjalista pracował przez ostatnią dekadę w Hiszpanii. W połowie roku 2018 zdecydował się na powrót do Polski i od tego momentu pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie - Prokocimiu.

Zajmuje się głównie chirurgią plastyczną dziecięcą oraz chirurgią małoinwazyjną (laparoskopowe oraz torakoskopowe leczenie patologii anatomicznych oraz schorzeń).

Priorytetem lek. Adama Mola w chirurgii plastycznej dziecięcej jest niewątpliwie patologia rozszczepowa warg i podniebień.

Lek. Adam Mol pracuje dla amerykańskiej organizacji humanitarnej Operation Smile, która zajmuje się operowaniem patologii rozszczepowej u dzieci i dorosłych w krajach, gdzie dostęp do usług medycznych na wysokim poziomie jest bardzo ograniczony.

Oprócz standardowej patologii chirurgii dziecięcej plastycznej (odstające uszy, syndaktylie, przerost gruczołów piersiowych, deformacje klatki piersiowej, etc.), łącząc właśnie chirurgię plastyczną z małoinwazyjną, lek. Adam Mol zajmuje się torakoskopowym leczeniem pierwotnej nadpotliwości dłoni u dzieci.

Z Małym Pacjentem i jego Rodzicami porozumiewa się płynnie w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim i portugalskim.

Wykształcenie

 • Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Języki

 • polski
 • english
 • portugal
 • deutsch,español

Lekarz dla:


  Specjalista dla  dorosłych,  dzieci

Rejestracja Wizyty tu numery

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka