ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

Zabiegi z użyciem wypełniaczy (wypełniacze z hialuronianem)

Kwas hialuronowy utrzymuje w skórze prawidłowy poziom nawilżenia i jędrności. Z czasem w wyniku procesu starzenia, zmniejsza się zawartość kwasu hialuronowego w skórze, co skutkuje zwiotczeniem, zmarszczkami, utratą sprężystości czy wysuszeniem skóry. Dzięki zabiegom z użyciem kwasu hialuronowego możliwa jest poprawa poziomu nawilżenia skóry, jej wygładzenie, nadanie objętości, modelowanie konturów twarzy czy zredukowanie zmarszczek. Dodatkowo, uzupełnienie niedoboru kwasu hialuronowego pozwala na przyspieszenie procesów regeneracyjnych skóry.

Umów wizytę teraz - do lekarza wykonującego zabiegi z użyciem wypełniaczy (wypełniacze z hialuronianem) w naszym szpitalu

dr n.med. Grzegorz Mocny -spec. chirurg plastyczny


dr n.med. Grzegorz Mocny - chirurg plastyczny, Kraków

 

Przebieg zabiegu

Preparaty z kwasem hialuronowym, które wykorzystuje się do redukcji zmarszczek, mają postać żelu. Wprowadza się go pod skórę w linię zmarszczki za pomocą cienkich igieł. Preparat szybko wiążę wodę i powiększa swoją objętość, dzięki czemu wygładza miejscowo zmarszczki. Zabieg trwa około 45 - 60 minut i może towarzyszyć mu tymczasowe uczucie dyskomfortu czy bólu. 

Zalecenia pozabiegowe

W ramach profilaktyki i utrwalenia efektów zabiegu, na jak najdłużej, zaleca się po wykonaniu kuracji dostarczanie organizmowi dziennie ok. 2 litrów wody i unikanie wysokich temperatur (np. sauna czy solarium).

Przeciwwskazania

Zabieg odradza się kobietom w ciąży, karmiącym piersią. Nie zaleca się go także osobom chorującym na zapalenie skóry, choroby nowotworowe i o podłożu autoimmunologicznym. Z zabiegu powinny zrezygnować również osoby ze skłonnością do blizn przerostowych czy cierpiące na nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Efekt zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego

Efekty zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego są widoczne natychmiastowo, lecz nie są stałe. W celu utrzymania efektów należy zabieg powtarzać regularnie, gdyż po około 9-12 miesiącach pozytywne efekty zaczynają stopniowo ustępować. Z czasem preparat z kwasem hialuronowym zostaje całkowicie wchłonięty.

Czas trwania zabiegu: 45 - 60 minut

Rejestracja Wizyty

Spis treści

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka