ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Nasza skóra w ciągu życia traci elastyczność. Poszczególne warstwy skóry stają się cieńsze i bardziej suche. Aktywność mięśni mimicznych sprawia, że pojawiają się widoczne zmarszczki i bruzdy. Zmniejsza się również objętość w dolnych warstwach skóry, zmieniając harmonijne proporcje twarzy. Zmiany w skórze zachodzące z wiekiem, a także wpływ środowiska, intensywne promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenie powietrza i wolne rodniki powodują spadek poziomu kwasu hialuronowego w organizmie. Kwas hialuronowy to naturalny składnik naszego ciała, który pełni ważne funkcje, takie jak utrzymywanie nawilżenia, jędrności i elastyczności skóry. Zmniejszenie się jego poziomu w skórze sprawia, że dolne warstwy tkanki tracą swoją stabilność, siłę i objętość. Z czasem środkowa część twarzy opada na dolną, trzecią część twarzy. Zjawisko to ma decydujący wpływ na proporcje twarzy i powoduje odwrócenie tzw. „trójkąta młodości”.

Umów wizytę teraz - do lekarza specjalizującego się w medycynie estetycznej w naszym szpitalu

dr n.med. Grzegorz Mocny -spec. chirurg plastyczny


dr n.med. Grzegorz Mocny - chirurg plastyczny, Kraków

 

Terapią procesów starzenia zajmuje się prężnie rozwijąca od kilkunatu lat medycyna estetyczna. W trakcie swojego rozwoju medycyna estetyczna przebyła długą drogę – stała się niemal bezbolesna i pozwala uzyskać naturalny efekt bez konieczności pozabiegowego wyłączenia pacjenta na jakiś czas z życia. W nowoczesnej medycynie estetycznej dla lekarzy i pacjentów ważne są współpraca i wzajemne zaufanie. Najważniejszy jest możliwie jak najbardziej naturalny i trwały efekt.

Zapraszamy na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które w naszym gabinecie wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej.

Konsultacje lekarskie z zakresu medycyny estetycznej

Jeżeli są Państwo zainteresowani zabiegami z zakresu medycyny estetycznej najlepiej poprzedzić zabieg konsultacją z lekarzem.
Lekarz wykluczy przeciwwskazania do zabiegu oraz szczegółowo opowie o przebiegu zabiegu oraz o ewentualnych reakcjach pozabiegowych. Dzięki konsultacji lekarskiej będą mieli Państwo czas na podjęcie decyzji oraz np. na zrobienie dodatkowych badań.

Rejestracja Wizyty

Spis treści

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka