ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

drKlaudia Libondi

specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej

Specjalista dla  dorosłych.
 
Dr Klaudia Libondi jest specjalistką chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Przez lata szkoli się pod okiem dr. Guido Libondi  z pełnej gamy operacji e...więcej

Opinie pacjentów

Recenzje użytkowników

13 reviews

Ocena 
 
5.0  (13)
View all reviews
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
Ocena 
 
5.0

Z pełnym przekonaniem polecam panią dr Klaudię Libondi. Jest empatycznym, odpowiedzialnym lekarzem. Jasno wyjaśniła przebieg zabiegu i udzieliła wszelkich informacji, o jakie pytałam. Zabieg przebiegał w komfortowych warunkach. Efekt jest dla mnie bardzo zadowalający. 
Ocena 
 
5.0

Bardzo polecam Panią DoktorŚwietny kontakt przed i po zabiegu. Sam zabieg przebiegł w bardzo miłej atmosferze, po zabiegu jasne wytyczne a efekt zabiegu przerósł moje wyobrażenie 
Ocena 
 
5.0

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Libondi byłam na zabiegu wolumetrii. Pani Doktor udzieliła mi wszelkich informacji, szczegółowo wyjaśniła wszystkie plusy i minusy a efekt zabiegu jest po prostu „WOW”. Moje kości policzkowe zostały podkreślone a brodka wydłużona dzięki temu zabiegowi moja twarz wysmuklila się i nabrała ładniejszych kształtów. Zabieg był wykonywany bardzo dokładnie. Myśle, ze gdyby nie wyczucie, zmysł i wyobraźnia dr Libondi nie osiągnęłabym takiego efektu. Pani Doktor jest człowiekiem z pasja i ogromna wiedzą. Bardzo polecam !!! 
Ocena 
 
5.0

Wreszcie mam czas, żeby spełnić swoje marzenie i napisać tak jak czuje prosto z serca opinie o Pani dr Klaudii. Ok 6 mcy temu przeszłam operacje zmniejszenia piersi u dr Klaudii Libondi. Jestem absolutnie zachwycona efektem!!! Kręgosłup ma 2 kg mniej do dźwigania, a piersi są piękne i kształtne. Blizny coraz jaśniejsze i cieniutkie. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor za taki efekt, myślałam że to tylko prywatnie tak operują, a tu na NFZ taki efekt. Swoje musiałam odczekać, ale warto było! Dziękuję Pani Doktor z całego serca, po zabiegu odżyłam i kręgosłup przestał boleć! Ma Pani nie tylko złote ręce, ale te niezwykłą osobowość, która wpływa kojąco na człowieka, który wiadomo, ze boi sie operacji i bólu, a tu nie tylko, ze nic nie bolało, troska Pani doktor o każdy moj dzień i przemiły, ciepły stosunek od pacjenta powoduje, ze wspominam ten czas bardzo milo, a teraz jestem najszczęśliwszą kobieta na swiecie! 
Ocena 
 
5.0

Empatia, słuchanie pacjenta, otwartość, opieka, kompetencja, bardzo zdolna osoba. Dobry człowiek. Polecam i serdecznie pozdrawiam !!! 
Zobacz wszystkie recenzje użytkowników

O mnie

Dr Klaudia Libondi jest specjalistką chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Przez lata szkoli się pod okiem dr. Guido Libondi  z pełnej gamy operacji estetycznych oraz wykonuje operacje razem z nim. Ulubione zabiegi to operacje pomniejszania i powiększania piersi, abdominoplastyka, operacja ginekomastii, plastyka uszu, powiek górnych oraz dolnych.

Odbyła sześcioletnie szkolenie specjalistyczne pod kierunkiem prof. dr hab. Anny Chrapusty. Szkoliła się w Polsce i za granicą, m.in w Centrum Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Chelmsford w Wielkiej Brytanii oraz w Klinice Bad Neustadt w Niemczech. W ramach NFZ przyjmuje na co dzień w Szpitalu im. L. Rydygiera w największym Centrum Chirurgii Plastycznej i Oparzeń w Polsce Południowej, prywatnie – w Uniestetice. Jak mówi przysłowie, w medycynie ten, kto nie idzie do przodu, cofa się. Pani Doktor uczestniczy w różnych szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą, stale doskonaląc swoje umiejętności.

Prywatnie - szczęśliwa mama i żona.

Języki

 • polski
 • english
 • italian

Lekarz dla:


  Specjalista dla  dorosłych

Choroby

 • -

Uslugi

 • Abdominoplastyka
 • Powiększanie piersi
 • Plastyka ramion
 • Lifting piersi
 • Zmniejszanie piersi
 • Operacja ginekomastii
 • Liposukcja ultradźwiękowa
 • Mastektomia transgender
 • Plastyka uszu
 • Plastyka powiek górnych
 • Plastyka powiek dolnych
Więcej

Rejestracja Wizyty tu numery

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka