ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

drGuido Libondi

specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej

Specjalista dla  dorosłych.
 
Doktor Guido Libondi - ukończył Uniwersytet Neapolitański we Włoszech. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej oraz w Centrum Opar...więcej

Opinie pacjentów

Recenzje użytkowników

46 reviews

Ocena 
 
5.0  (46)
View all reviews
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
Ocena 
 
5.0

Serdecznie polecam, dr Libondi rzeczowy, uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnił mi przed zabiegiem , cała opieka przed ,w trakcie i po zabiegu na medal, można czuć się bezpiecznie w takich rękach

Ocena 
 
5.0

Miła atmosfera. Doktor dokładnie wyjaśnił jaki zabieg jest konieczny i jak będzie przebiegał Polecam 
Ocena 
 
5.0

Powiekszyłam piersi! W poszukiwaniu najlepszego specjalisty, który spełni jedno z moich marzeń, umówiłam się z doktorem Libondi i... już z nikim innym więcej. Pierwsze wrażenie: uśmiechnięty, otwarty, szczegółowo opowiadający i odpowiadający na wszelkie pytania i wątpliwości. Doktor wzbudza takie zaufanie poparte swoją wiedzą i profesjonalnym podejściem, że nawet tak zdystansowana i nieufna osoba jak ja była pewna swojego wyboru. Każda konsultacja to opowiadanie i działanie, same konkrety, brak niejasności, precyzja i indywidualne podejście do pacjenta z dużą uwagą i dokładnością. Organizacja wszystkich badań przedzabiegowych taka, że nie musisz się o nic sam martwić i załatwiać, wystarczy być na miejscu o umówionym czasie. Sam zabieg jak widzę po efektach poszedł świetnie :) opieka w szpitalu na medal! Ból na poziomie minimalnym tylko kilka pierwszych dni. Jestem miesiąc po zabiegu a już nawet nie pamiętam od kiedy czuję się zupełnie normalnie jak przed zabiegiem. Bardzo szybko doszłam do siebie i jest to zasługa doktora Libondi. Ja jestem zachwycona całokształtem współpracy i efektem końcowym. Jako dowód muszą Wam, przyszli pacjenci, wystarczyć moje słowa bo zdjęcia zapewne może pokazać Wam doktor Libondi na waszej przyszłej wizycie konsultacyjnej :) Wrócę do doktora jak tylko zdecyduję się na kolejny zabieg ;)
Ocena 
 
5.0

To była pierwsza wizyta. Doktor przyszedł wcześniej. Bardzo kompetentny, życzliwy, wszystko dokładnie wytłumaczył. Jestem zdecydowana na operację. Muszę jeszcze wszystko dokładnie zorganizować, urlop itp. 
Ocena 
 
5.0

Do dr. Libondi trafiłam po wielu tygodniach poszukiwań odpowiedniego specjalisty. Doktor z ogromną cierpliwością odpowiadał wyczerpująco na każde nurtujące mnie pytanie. Za każdym razem, gdy coś mi tłumaczył, upewniał się, że rozumiem o czym mówi. Zaproponował mi korekcję kształtu piersi implantami anatomicznymi. Przestawił mi wszystkie za i przeciw, ryzyko jakie wiąże się z zabiegiem oraz wytłumaczył różnice między różnymi rodzajami implantów. Wykazał się niesamowitą empatią w stosunku do mnie. Po wizycie wyszłam z gabinetu z uśmiechem na twarzy i głębokim przekonaniem, że trafiłam na lekarza, któremu mogę zaufać. Dr. Libondi jest bardzo precyzyjny i perfekcjonistyczny, przywiązuje uwagę do każdego szczegółu, jednocześnie troszcząc się o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pacjentek. Jestem na prawdę szczęśliwa, że do niego trafiłam. 
Zobacz wszystkie recenzje użytkowników

O mnie

Doktor Guido Libondi - ukończył Uniwersytet Neapolitański we Włoszech. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej oraz w Centrum Oparzeniowym w szpitalu w Parmie. Odbył wiele stażów międzynarodowych – m.in. w Porto, Goteborgu, Chelmsford. W szpitalu St Andrew’s Centre for Plastic Surgery and Burns, Broomfield Hospital w Wielkiej Brytanii odbywał staż pod okiem międzynarodowego autorytetu w chirurgii rekonstrukcyjnej piersi, Profesora Venkat Ramakrishnana. Uczestniczy w wielu kursach, szkoleniach i konferenjach Jest autorem wielu publikacji i prezentacji dla światowych wydwanictw branżowych (m.in. Plastic & Reconstructive Surgery Journal). Jest członkiem Generalnej Izby Lekarskiej we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Obecnie pracuje na Oddziale Chirurgii Onkologicznej, Instytutu Onkologii w Krakowie, gdzie zajmuje się rekonstrukcjami po leczeniu chirurgicznym raka piersi i nowotworów głowy oraz szyi. Poza chirurgią rekonstrukcyjną jego pasją jest chirurgia estetyczna.

Jak przystało na Włocha jego wysokie poczucie estetyki idealnie realizuje się w chirurgii plastycznej. Jego ulubione zabiegi to te w obrębie twarzy oraz klatki piersiowej. Prywatnie dr Libondi to szczęśliwy mąż i tata, a Kraków stał się jego drugim domem po Neapolu.

Zapraszamy do oddania się w ręce dr Libondi w następujących zabiegach:

 • Facelifting
 • Plastyka Powiek
 • Powiększanie Piersi Implantami
 • Operacje Redukcyjne Piersi
 • Operacje Postbariatryczne
 • Liposukcja

Języki

 • polski
 • english
 • italian

Lekarz dla:


  Specjalista dla  dorosłych

Uslugi

 • Abdominoplastyka
 • Powiększanie piersi
 • Plastyka ramion
 • Lifting piersi
 • Zmniejszanie piersi
 • Operacja ginekomastii
 • Liposukcja ultradźwiękowa
 • Mastektomia transgender
 • Plastyka uszu
 • Plastyka powiek górnych
 • Plastyka powiek dolnych
Więcej

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka