ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

drGuido Libondi

specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej

Specjalista dla  dorosłych.
 
Doktor Guido Libondi - ukończył Uniwersytet Neapolitański we Włoszech. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej oraz w Centrum Opar...więcej

Opinie pacjentów

Recenzje użytkowników

47 reviews

Ocena 
 
5.0  (47)
View all reviews
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
Ocena 
 
5.0

W październiku miałam operację powiększenia piersi u Pana Guido Libondi. Poszło znakomicie, efekt przerósł wszelkie oczekiwania. Lekarz dobrał dla mnie implanty, pokazał różne możliwości i pomógł w doborze rozmiaru. Mam asymetrię piersi, ale Guido Libondi wybrał takie objętości, które pomogły mi czuć się komfortowo i pięknie w swoim ciele. Minęły już ponad trzy miesiące i czuję się świetnie. Dziękuję bardzo Panu, jestem szczęśliwa i zadowolona!

Ocena 
 
5.0

Serdecznie polecam, dr Libondi rzeczowy, uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnił mi przed zabiegiem , cała opieka przed ,w trakcie i po zabiegu na medal, można czuć się bezpiecznie w takich rękach

Ocena 
 
5.0

Miła atmosfera. Doktor dokładnie wyjaśnił jaki zabieg jest konieczny i jak będzie przebiegał Polecam 
Ocena 
 
5.0

Powiekszyłam piersi! W poszukiwaniu najlepszego specjalisty, który spełni jedno z moich marzeń, umówiłam się z doktorem Libondi i... już z nikim innym więcej. Pierwsze wrażenie: uśmiechnięty, otwarty, szczegółowo opowiadający i odpowiadający na wszelkie pytania i wątpliwości. Doktor wzbudza takie zaufanie poparte swoją wiedzą i profesjonalnym podejściem, że nawet tak zdystansowana i nieufna osoba jak ja była pewna swojego wyboru. Każda konsultacja to opowiadanie i działanie, same konkrety, brak niejasności, precyzja i indywidualne podejście do pacjenta z dużą uwagą i dokładnością. Organizacja wszystkich badań przedzabiegowych taka, że nie musisz się o nic sam martwić i załatwiać, wystarczy być na miejscu o umówionym czasie. Sam zabieg jak widzę po efektach poszedł świetnie :) opieka w szpitalu na medal! Ból na poziomie minimalnym tylko kilka pierwszych dni. Jestem miesiąc po zabiegu a już nawet nie pamiętam od kiedy czuję się zupełnie normalnie jak przed zabiegiem. Bardzo szybko doszłam do siebie i jest to zasługa doktora Libondi. Ja jestem zachwycona całokształtem współpracy i efektem końcowym. Jako dowód muszą Wam, przyszli pacjenci, wystarczyć moje słowa bo zdjęcia zapewne może pokazać Wam doktor Libondi na waszej przyszłej wizycie konsultacyjnej :) Wrócę do doktora jak tylko zdecyduję się na kolejny zabieg ;)
Ocena 
 
5.0

To była pierwsza wizyta. Doktor przyszedł wcześniej. Bardzo kompetentny, życzliwy, wszystko dokładnie wytłumaczył. Jestem zdecydowana na operację. Muszę jeszcze wszystko dokładnie zorganizować, urlop itp. 
Zobacz wszystkie recenzje użytkowników

O mnie

Doktor Guido Libondi - ukończył Uniwersytet Neapolitański we Włoszech. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej oraz w Centrum Oparzeniowym w szpitalu w Parmie. Odbył wiele stażów międzynarodowych – m.in. w Porto, Goteborgu, Chelmsford. W szpitalu St Andrew’s Centre for Plastic Surgery and Burns, Broomfield Hospital w Wielkiej Brytanii odbywał staż pod okiem międzynarodowego autorytetu w chirurgii rekonstrukcyjnej piersi, Profesora Venkat Ramakrishnana. Uczestniczy w wielu kursach, szkoleniach i konferenjach Jest autorem wielu publikacji i prezentacji dla światowych wydwanictw branżowych (m.in. Plastic & Reconstructive Surgery Journal). Jest członkiem Generalnej Izby Lekarskiej we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Obecnie pracuje na Oddziale Chirurgii Onkologicznej, Instytutu Onkologii w Krakowie, gdzie zajmuje się rekonstrukcjami po leczeniu chirurgicznym raka piersi i nowotworów głowy oraz szyi. Poza chirurgią rekonstrukcyjną jego pasją jest chirurgia estetyczna.

Jak przystało na Włocha jego wysokie poczucie estetyki idealnie realizuje się w chirurgii plastycznej. Jego ulubione zabiegi to te w obrębie twarzy oraz klatki piersiowej. Prywatnie dr Libondi to szczęśliwy mąż i tata, a Kraków stał się jego drugim domem po Neapolu.

Zapraszamy do oddania się w ręce dr Libondi w następujących zabiegach:

 • Facelifting
 • Plastyka Powiek
 • Powiększanie Piersi Implantami
 • Operacje Redukcyjne Piersi
 • Operacje Postbariatryczne
 • Liposukcja

Języki

 • polski
 • english
 • italian

Lekarz dla:


  Specjalista dla  dorosłych

Uslugi

 • Abdominoplastyka
 • Powiększanie piersi
 • Plastyka ramion
 • Lifting piersi
 • Zmniejszanie piersi
 • Operacja ginekomastii
 • Liposukcja ultradźwiękowa
 • Mastektomia transgender
 • Plastyka uszu
 • Plastyka powiek górnych
 • Plastyka powiek dolnych
Więcej

Rejestracja Wizyty tu numery

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka