lek.Anna Ficek
Specjalista dla dorosłych.
Usługi
- Konsultacja reumatologiczna (230 zł)
- USG stawu skokowego
- USG stawu kolanowego
- USG stawu barkowego
- USG stawu łokciowego
- USG stawu rąk
- USG nadgarstka
- Iniekcje dostawowe
Leczone choroby
- Osteoporoza
- Bóle kręgosłupa
- Choroby zapalne stawów
- RZS - Reumatoidalne zapalenie stawów
- ZZSK – Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
- Łuszczycowe zapalenie stawów
- Zapalenie stawów poinfekcyjne
- Bóle stawów
- Bóle mięśni
- Choroby tkanki łącznej
- Choroby autoimmunologiczne
- Zespół suchości
- Rumień guzowaty
- Borelioza
- Dna moczanowa
- Fibromialgia
- Zmęczenie
- Polimialgia reumatyczna
Opinie pacjentów
Recenzje użytkowników
3 reviews
Danuta Profesjonalizm!
Wspaniała Pani dr.reumatolog, Będę korzystała z opieki Pani dr.tak długo jak będzie to możliwe.Dziękuję również miłym Paniom z recepcji.Obsłiga na 6+
Danuta
Katarzyna Dziękuję Pani Doktor za troskę, empatię, cierpliwość, okazane mi podczas wizyty.
Dokładna analiza wyników badań, szczegółowe badanie fizykalne sprawiły, że poczułam się bezpiecznie, z dużą nadzieją na postawienie diagnozy.
Rzeczowo przedstawiony plan działania i leczenia zbudował moje zaufanie do Pani Doktor.
Oby więcej takich LEKARZY.
K.P. O mnie
Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywam pracując w Oddziale Klinicznym Reumatologii i Immunologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Staż podyplomowy realizowałam w Szpitalu im. J. Dietla w Krakowie, a następnie poszerzałam swoją wiedzę i umiejętności internistyczne w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Geriatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W celu podwyższania swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju biorę udział w licznych kursach i konferencjach z zakresu reumatologii. Specjalizuję się w chorobach zapalnych układu ruchu. W trakcie diagnostyki wykonuję badania usg stawów z uwzględnieniem zmian typowych dla chorób zapalnych.
Leczę takie choroby jak: fibromialgia, polimialgia reumatyczna, dna moczanowa, toczeń rumieniowaty układowy, reaktywne zapalenie stawów po przebytej infekcji w tym po Covid-19, reumatoidalne zapalenie stawów, twardzina, zespół Sjögrena oraz zespół Raynauda.

















