ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

Korekcja owalu twarzy i zmarszczek

Restylane Skinbooster Vital® i Restylane Skinbooster Vital™ Light stanowią nowoczesną i skuteczną alternatywę dla zabiegów mezoterapii niestabilizowanym kwasem hialuronowym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii NASHA (proces wytwarzania stosowany przy tworzeniu szeregu produktów leczniczych wykorzystujących unikalną formułę kwasu hialuronowego), uzyskano preparaty, pozwalające na powolny rozpad wiązań stabilizujących. To sprawia, że efekty zabiegów utrzymują się przez długi czas.

Umów wizytę teraz - do lekarza specjalizującego się w korekcji owalu twarzy i zmarszczek w naszym szpitalu

dr n.med. Grzegorz Mocny -spec. chirurg plastyczny


dr n.med. Grzegorz Mocny - chirurg plastyczny, Kraków

 

Przebieg zabiegów

Zabieg opiera się na iniekcjach preparatu podskórnie za pomocą kaniuli lub bardzo cienkiej igły. W trakcie zabiegu pacjent poddany jest znieczuleniu miejscowemu. Zabieg trwa około 45-60 minut, a od razu po nim można powrócić do normalnego trybu życia. Po wprowadzeniu preparatu mogą pojawić się na skórze niewielkie siniaki, które znikają zazwyczaj w ciągu kilku dni. Zarówno Restylane Skinbooster Vital® i Restylane Skinbooster Vital™ Light stanowią naturalne rozwiązanie dla osób w każdym wieku, którym zależy na zdrowo i młodo wyglądającej skórze. Zaleca się wykonanie minimum 3 zabiegów Hydrobalans Skinbooster dla długotrwałego, optymalnego efektu. Każdy zabieg powinien następować w odstępie 2-4 tygodni. Dla lepszego i trwalszego efektu można serię powtarzać, co 4-6 miesięcy.

Działanie i efekty

Preparaty Restylane Skinbooster Vital® i Restylane Skinbooster Vital™ Light stymulują fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu, co przyczynia się do widocznej redukcji bruzd i zmarszczek. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego, przywracają właściwy poziom nawilżenia skóry oraz wpływają pozytywnie na jej elastyczność, ujędrniając i rewitalizując.

Przeciwwskazania do zabiegów

Zabieg nie jest polecany osobom z cukrzycą, miejscowym zakażeniem skóry, skłonnością do bliznowców. Odradza się zabiegi te kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią, jak i osobom z chorobami onkologicznymi, koagulologicznymi czy autoimmunoagresywnymi. Pacjenci z alergią na kwas hialuronowy bezwzględnie nie mogą skorzystać z zabiegu.

Dekolt przed i po zabiegach Hydrobalans Skinbooster preparatem Restylane Vital™ Light

image3

Czas trwania zabiegu: 45 minut

Rejestracja Wizyty

Spis treści

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka