ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

Blefaroplastyka - plastyka powiek górnych | CENA: 4000 zł

blefaro

Plastyka i korekta powiek górnych jest zabiegiem chirurgicznym polegającym na usunięciu nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej określanej jako tzw przepukliny tłuszczowe.

Zabieg ten wykonywany jest nie tylko z powodów estetycznych, aby optycznie ,,otworzyć’’ oko oraz nadać pogodny, młodszy wyraz twarzy, jednak często z powodów zdrowotnych. Nadmiar skóry powieki ogranicza pole widzenia co przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.

Umów wizytę teraz - do lekarza specjalizującego się w blefaroplastyce w naszym szpitalu

dr n.med. Grzegorz Mocny -spec. chirurg plastyczny


dr n.med. Grzegorz Mocny - chirurg plastyczny, Kraków

 

Przed zabiegiem

Zabieg poprzedzony jest wizytą kwalifikującą. Lekarz ocenia stan powiek, przedstawia wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu, omawiane są również oczekiwania pacjenta. Następnie przedstawiany jest przebieg zabiegu, postępowanie pooperacyjne oraz proces gojenia.

Przebieg zabiegu

Zabieg trwa około 45-60 min oraz odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Cięcie wykonywane jest w bruździe powieki górnej, w miejscu naturalnego załamania powieki, dzięki czemu blizna jest praktycznie niewidoczna. Następnie usuwany jest nadmiar skóry oraz tkanki tłuszczowej. Na koniec zakładane są szwy oraz opatrunek. Szwy usuwane są w 7 dobie po zabiegu.

Po zabiegu

Zazwyczaj w 10 dobie pacjenci wracają do codziennego funkcjonowania. Proces gojenia jest kwestią indywidualną, ale zazwyczaj zasinienia wchłaniają się do 2 tygodni, a do 3-4 miesięcy blizny bledną i stają się praktycznie niewidoczne.

Badania do znieczulenia miejscowego - morfologia, APTT, INR, anty HBs, HBs antygen, HCV

Cena usługi: 4000

Cena: 4000 zł

Rejestracja Wizyty

Spis treści

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka