ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

Liposukcja Vaser Lipo 3D

Liposukcja VASER Lipo 3D to system opierający się na wykorzystaniu energii fal ultradźwiękowych. Dzięki zastosowaniu tej technologii możliwe jest wyselekcjonowanie tkanki. Oznacza to, że emitowane ultradźwięki skierowane są wyłącznie na tkankę tłuszczową, nie naruszając przy tym otaczających ją tkanek – nerwów, naczyń krwionośnych czy tkanki łącznej. Tłuszcz jest poddawany emulsyfikacji, czyli przechodzi w płynną emulsję, co ułatwia jego późniejsze odessanie. Przyspiesza to czas rekonwalescencji i procesy gojenia. Dzięki aparaturze VASER Lipo oprócz skutecznego usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej możliwe jest także wyrzeźbienie sylwetki, czyli uzyskanie modelu ciała osoby, która intensywnie ćwiczy na siłowni, zarówno wysportowanego ciała kobiety jak i mężczyzny. Dzięki zastosowaniu cienkich kaniul mamy możliwość modelowania okolic brzucha, klatki piersiowej, pleców, pośladków, ale też tak wrażliwych okolic jak twarz, podbródek czy ramiona. Możliwości są ogromne, a rezultaty spektakularne.

Umów wizytę teraz - do lekarza wykonującego zabieg liposukcji Vaser Lipo 3d w naszym szpitalu

dr n.med. Grzegorz Mocny -spec. chirurg plastyczny


dr n.med. Grzegorz Mocny - chirurg plastyczny, Kraków

 

Dodatkową i niezwykle wartościową korzyścią metody VASER Lipo jest efekt obkurczenia i ujędrnienia skóry, niemożliwy do osiągnięcia przy tradycyjnych metodach liposukcji. To właśnie zastosowanie technologii ultradźwięków pozwala na uzyskanie tego rezultatu.

Metoda VASER Lipo to jednak nie tylko możliwość odessania nadmiaru tkanki tłuszczowej. To również technologia, która pozwala na wykorzystanie odessanego tłuszczu do modelowania sylwetki w tych okolicach, w których tkanka tłuszczowa wymaga uzupełnienia (twarz, piersi, pośladki, brzuch/sześciopak). Autoprzeszczep może być wykonany podczas tego samego zabiegu liposukcji lub odłożony w czasie (tkanka tłuszczowa zostaje wówczas zamrożona).

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym.

VASER Lipo posiada certyfikat FDA.

Autor tekst: Dr n.med. Grzegorz Mocny - 10 lat doświadczenia z systemem Vaser Lipo.

10 kopia

 11 kopia

Zobacz więcej zdjęć przed i po zabiegu:  KLIKNIJ TUTAJ.

vipolaser

 

 

Rejestracja Wizyty

Spis treści

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka