ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

Lipoliza podbródka

Lipoliza to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, polegający na niechirurgicznej liposukcji. Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu zawierającego fosfatydylocholinę do tkanki tłuszczowej w określonej partii ciała. Substancja ta pozyskiwana z ziaren soi zawiera dezoksycholan, który powoduje rozbicie błon komórek tłuszczowych. Dzięki temu tkanka tłuszczowa w obrębie miejsca zabiegu zostaje zredukowana, co skutkuje korekcją kształtu oraz wygładzeniem danej partii ciała. Zabieg wykorzystywany jest coraz częściej w celu poprawy owalu twarzy i modelowaniu podbródka.

Szczegóły zabiegu

W obrębie podbródka wykonuje się kilkanaście wkłuć przy pomocy specjalnej, cienkiej igły. W ten sposób wprowadza się do tkanki tłuszczowej preparat, Celluform Plus. To środek, który został stworzony specjalnie na potrzeby lipolizy podbródka. W skład preparatu wchodzi roztwór kwasu deoksycholowego, który liftinguje skórę oraz rozpuszcza tłuszcz i wyciąg z arniki górskiej, który ma działanie antybakteryjne i łagodzące. Zabieg trwa około 30 minut.

Efekty

Po zabiegu może pojawić się tymczasowy obrzęk skóry, zaczerwienienie, uczucie ciepła czy świądu w okolicach miejsca zabiegu. Może także pojawić się ból i zasinienie. Jednak większość efektów niepożądanych utrzymuje się jedynie przez kilka dni po wykonaniu zabiegu (3-5 dni). Pacjentowi przez kilka następnych tygodni może towarzyszyć nadwrażliwość skóry w okolicy miejsca zabiegu, szczególnie przy ucisku i dotyku. Zaleca się, mimo to codzienny, kilkuminutowy masaż miejsca po zabiegu przez kolejne dwa tygodnie. Masowanie wrażliwej strefy ma zapewnić równomierny efekt. Dolegliwości pozabiegowe można zniwelować poprzez stosowanie leków przeciwbólowych lub antyhistaminowych.

Cena usługi: 300 - 800

Cena: 300 - 800 zł

Rejestracja Wizyty

Spis treści

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka