ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

Współpraca z LUX MED!

 

Szanowni Państwo,

Niezmiernie miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą LUX MED. Dla wszystkich posiadaczy pakietów medycznych LUX MED oznacza to możliwość korzystania w ramach abonamentu z wybranych usług w naszej placówce zlokalizowanej przy ul.Dworskiej 1B/LU1 w Krakowie.

Zakres usług realizowany przez naszą placówkę obejmuje:

  • konsultacje kwalifikacyjne do zabiegów

  • pakiet badań okołooperacyjnych

  • zabiegi ortopedyczne, neurochirurgiczne, urologiczne, chirurgiczne, proktologiczne oraz zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej

Zasady realizacji usług medycznych określone są przez LUX MED.

Zapewniamy szybkie terminy zabiegów, komfortowe warunki pobytu w okresie okołooperacyjnym (klimatyzowane sale z łożkami Hill-Rom TotalCare , dostępem do Internetu, Netflix), a także miłą i wysoko wykwalifikowaną opiekę pielęgniarską.

Co najważniejsze - zabiegi operacyjne wykonywane są przez lekarzy na co dzień operujących w naszym szpitalu! Są to doświadczeni operatorzy, przeprowadzający nieraz skomplikowane zabiegi u sportowców, zawodowych muzyków oraz u innych najbardziej wymagających pacjentów!

W przypadku chęci skorzystania z naszych usług w ramach kart prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego czy pakietów medycznych LUX MED w naszej placówce skontaktuj się z działem obsługi klienta LUX MED.

Leczenie operacyjne na światowym poziomie -> dla Ciebie w pakiecie LUX MED!

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka