ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

mgrJakub Opiela

Jakub Opiela - trener, Kraków
 
5.0 (1)
trener, fizjoterapeuta

Specjalista dla  dorosłych,  dzieci pow. 15. roku życia,  sportowców.
 
Jestem magistrem fizjoterapii oraz trenerem personalnym. W swojej pracy stawiam na terapię ruchową z niewielkim dodatkiem terapii manualnej. Pomagam w optymalny...więcej

Usługi

 • Trening personalny (140 zł)
 • Fizjoterapia- terapia ruchowa, terapia manualna, fizykoterapia (190 zł)
 • Plan treningowy- 4 tygodnie + 2 konsultacje on-line (450 zł)
 • Indywidualny kurs podstaw treningu na siłowni- 5-8 spotkań + plan treningowy (600-920 zł)

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Stany po operacjach narządów ruchu (rekonstrukcje więzadeł, artroskopia, endoprotezoplastyka)
 • ból kolana (urazy więzadłowe, choroba zwyrodnieniowa, kolano skoczka, kolano biegacza, konflikt rzepkowo- udowy)
 • Ból barku
 • Kontuzje przeciążeniowe układu ruchu
 • Urazy stawu skokowego
 • Ból biodra (konflikt udowo-panewkowy, choroba zwyrodnieniowa)
 • Urazy sportowe w fazie ostrej
Więcej

00wspolpracaztrenerem

O co chodzi z prowadzeniem on-line (plan treningowy)?

 1. Konsultacja 1 na 1 (około 60-90 minut). 
 2. Tworzę indywidualny plan treningowy na 4 tygodnie. Cel może być różny, np. poprawa sylwetki, zakresu ruchomości, wydolności, poprawa zdrowia, późniejsze fazy leczenia pooperacyjnego itp.
 3. Pracujesz samodzielnie na siłowni, w domu, drążku pod chmurką. Nagrywasz w tym czasie filmy z najtrudniejszych serii, lub z ćwiczeń, które masz wrażenie, że sprawiają Ci problem. Będziemy je omawiać podczas spotkania on-line. Przed konsultacją przesyłasz mi je na adres mailowy. 
 4. Pierwszą konsultację on-line (około 30-45 minut) preferuję po pierwszym tygodniu samodzielnej pracy, kolejną pod koniec planu, ale jest to elastyczne. Tutaj omawiamy trudności w trakcie treningu, technikę ćwiczeń, dodajemy poprawki. Jeśli potrzebne są korekty, wypadł Ci wyjazd służbowy/wakacyjny lub z jakiejkolwiek przyczyny potrzebujesz modyfikacji planu to jest ten moment ;) 

Wszystko kosztuje 450 zł miesięcznie (konsultacja 1 na 1 + plan treningowy + konsultacja on-line)

Jeśli chcesz w trakcie trwania planu treningowego trenować regularnie ze mną (np. 1 trening/tydzień z trenerem + pozostałe samodzielnie) oferuję zniżkę na trening personalny. 

Mini kurs “Indywidualny kurs podstaw treningu na siłowni”

 1. Kurs stworzony dla osób, które chcą ustrukturyzować swoją wiedzę z treningu siłowego lub są nowe na siłowni i chcą zacząć ćwiczyć i chcą to robić w bezpieczny i usystematyzowany sposób.
 2. Kurs obejmuje 5-8 treningów (ilość ustalamy na pierwszej konsultacji, zależy ona od twojego stopnia zaawansowania i umiejętności motorycznych). 
 3. Nauczę Cię poprawnej techniki podstawowych ćwiczeń i dam Ci wiedzę na temat manipulacji podstawowymi parametrami treningowymi. 
 4. Po zakończeniu spotkań (zajmuje to około miesiąca- częstotliwość preferuję 2x60 minut w tygodniu) otrzymasz plan treningowy do samodzielnej realizacji lub zniżkę na treningi personalne o podobnej wartości.

Koszt to 600 zł (5 treningów + plan treningowy) lub 920 zł (8 treningów + plan treningowy)

Opinie pacjentów

Recenzje użytkowników

1 reviews

Ocena 
 
5.0  (1)
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
Ocena 
 
5.0

Gruntowna wiedza, staranność i skupienie podczas całego treningu - to tak na szybko jedno zdanie o Kubie, ale przecież zawiera się w nim spory ładunek informacji dla potencjalnego pacjenta.
Mi polecił go inny, równie dobry fizjo pracujący na Dworskiej - p. Kapusta, także obu panów polecam z czystym sumieniem.

Co do Kuby to uważam, że z takim
podejściem wybije się szerzej za parę lat

pozdro chłopy, oby tak dalej:)

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii oraz trenerem personalnym. W swojej pracy stawiam na terapię ruchową z niewielkim dodatkiem terapii manualnej. Pomagam w optymalny sposób dobrać odpowiednie ćwiczenia i odpowiednio dociążyć aparat ruchu, który w końcu stworzony jest do ruchu ;) 

Większość form terapii jakie wykorzystuję mają postać aktywną, z niewielką, aczkolwiek niekiedy niezbędną pracą manualną na tkankach miękkich. Wykorzystuję elementy treningu motorycznego, medycznego czy siłowego.

Prowadzę osoby przed i po urazach ortopedycznych (zarówno terapia zachowawcza jak i przed i pooperacyjna), z problemami przeciążeniowymi, nawracającym bólem stawów i kręgosłupa. Pomagam również rozpocząć przygodę na siłowni, poprawić sylwetkę i zdrowie oraz w odpowiedni sposób ułożyć Twój trening.

Fizjoterapię i treningi prowadzę stacjonarnie. W zakresie treningu współpracuję również on-line w oparciu o indywidualny plan treningowy i konsultacje przez internet. 

Prywatnie jestem fanem aktywności fizycznej- aktywnie uprawiam brazylijskie jiu-jitsu (bjj) z solidnym dodatkiem treningu siłowego, a w okresie letnim również siatkówkę plażową. Poza tym w wolnym czasie gram w szachy oraz piję dobrą kawę ;)

Certyfikaty

JO10
JO11
Jakub Opiela 1
Jakub Opiela 2 1
Jakub Opiela 3 1

Języki

 • polski

Lekarz dla:


  Specjalista dla  dorosłych,  dzieci pow. 15. roku życia,  sportowców

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka