ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

lek. med.Anna Aseńko

specjalista chirurg plastyczny

Specjalista dla  dorosłych.
 
Dr Anna Aseńko to doświadczona specjalistka chirurgii plastycznej oraz specjalistka chirurgii ogólnej, od 2015 do 2019 roku starszy asystent w Klinice Chi...więcej

Usługi

 • Abdominoplastyka
 • Powiększanie piersi
 • Liposukcja
 • Abdominoplastyka z jednoczesną operacją przepuklin brzusznych
 • Mommy makeover
 • Face lifting
 • Plastyka nosa
 • Plastyka ramion
 • Plastyka ud
 • Lifting piersi
 • Zmniejszanie piersi
 • Plastyka uszu
 • Plastyka powiek górnych
 • Plastyka powiek dolnych
Więcej

Leczone choroby

 • -

Opinie pacjentów

Recenzje użytkowników

21 reviews

Ocena 
 
5.0  (21)
View all reviews
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
Ocena 
 
5.0

Szybki czas konsultacji, na której wszystko jest skrupulatnie omówione i ustalone. Czułam się bardzo zaopiekowania. 
Ocena 
 
5.0

Bardzo profesjonalnie, miło i rzetelnie.Rozmowa przebiegała w fantastycznej atmosferze. Serdecznie polecam.
Ocena 
 
5.0

Każda konsultacja i każdy zabieg powinien odbywać się w takiej atmosferze: profesjonalizm, dyskrecja, zrozumienie, spokój. 
Ocena 
 
5.0

Panią Doktor charakteryzuje profesjonalizm i duża wiedza. Czuje się zaangażowanie oraz sympatię ze strony Pani Doktor. Jest to ciepła i miła osoba, od której emanuje bardzo pozytywna energia. Widać, że Pani Doktor lubi to co robi i czuje się jak "złota rybka w wodzie" - spełnia życzenia pacjentów i usuwa kompleksy. Pomimo, że na końcowy efekt po operacji nosa trzeba trochę poczekać, to już widać dużą różnicę . Jeszcze raz serdecznie dziękuję Pani Doktor . 
Ocena 
 
5.0

Bardzo miła Pani Doktor. Pełny profesjonalizm, szegółowo wyjaśnia przebieg zabiegu. Polecam - świetny lekarz. 
Zobacz wszystkie recenzje użytkowników

O mnie

Dr Anna Aseńko to doświadczona specjalistka chirurgii plastycznej oraz specjalistka chirurgii ogólnej, od 2015 do 2019 roku starszy asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej, Endokrynologicznej i Ogólnej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie specjalizuje się w chirurgii plastycznej. Od tego czasu swoje życie zawodowe i prywatne dzieli pomiędzy Krakowem i Szczecinem.
Wykonuje pełen zakres operacji z zakresu chirurgii plastycznej, w razie konieczności uzupełniając je procedurami z dziedziny medycyny estetycznej. Oferuje również konsultacje i operacje z zakresu chirurgii ogólnej.

Pochodzi z Krakowa, gdzie ukończyła studia medyczne i uzyskała dyplom lekarza na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2006 roku. Równolegle w 2004 roku obroniła pracę magisterską na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskując tytuł mgr biologii molekularnej. Od 2005 roku zatrudniona była na stanowisku asystenta w I Katedrze Chirurgii Ogólnej CMUJ, Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie pracowała jako chirurg i nauczyciel akademicki dla studentów Wydziału Lekarskiego, anglojęzycznej Szkoły Medycznej dla obcokrajowców oraz Wydziału Promocji Zdrowia.
Podczas swojej kariery zawodowej rozwijała swoje zainteresowania z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej oraz medycyny estetycznej podczas licznych kursów oraz staży krajowych i zagranicznych. Jako te bardziej prestiżowe można wymienić: Helios Klinikum Bad Saarow, (Bad Saarow, Niemcy), Universidade Federal do Paraná, (Curitiba, Brazylia), Beth Israel Deaconess Medical Center, Harvard Medical School Teaching Hospital, (Boston, USA); University of Rochester Medical Center, Strong Memorial Hospital (Rochester, NY, USA), Hospital for Joint Diseases (Nowy Jork, NY, USA) oraz Universität zu Köln (Kolonia, Niemcy).

Ukończyła elitarną Podyplomowa Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W 2014 roku złożyła prace dyplomową pod tytułem: „ Wpływ zastosowanej techniki na rezultaty estetyczne usuwania zmian skórnych” uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany przez PTL i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej.

Dodatkowo umiejętności praktyczne i wiedzę poszerza nieustannie podczas licznych kursów, szkoleń i konferencji zarówno krajowych jak i zagranicznych.
Dr Aseńko jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging.

Języki

 • polski
 • english

Lekarz dla:


  Specjalista dla  dorosłych

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka