Trafiliśmy na Pana Doktorat w chwili bezradności.Nasz syn po roszczepie wargi i podniebienia był źle prowadzony operowany od samego początku.Pan Doktor podjął się leczenia zrobił coś co przez 5 lat nie zdołali zrobić jego poprzednicy ..Nasz syn odzyskal prawidłową mowę i Pan. Doktor nie mówi dość,idziemy po więcej lada moment będzie operowana warga wierzymy że będzie idealnie.Dlatego polecamy Pana Doktora w 100%
Monika
Ocena
5.0
Doktor Adam to geniusz , operacja 14 stycznia wydłużenie podniebienia miękkiego metodą płatków z policzka wykonana na trzy tygodnie przed ukończeniem 18 r.ż u mojego syna Adriana. Poprawa mowy, poprawa komfortu życia niesamowita, myślałam że syn będzie musiał zmagać się z otworem resztkowym już zawsze a doktor pierwszą operację u Adriana wykonał pół roku wcześniej. Jesteśmy wdzięczni i do końca życia będziemy. Teraz syn delektuje się każdym posìkiem i będę go namawiać na kolejną operację bo doktor proponuję poprawić wargę poprzez wszczepienie tłuszczyku. Dziękujemy bardzo doktorze.❤️❤️❤️
Robert
Ocena
5.0
Doktor o otwartym sercu dla pacjentów którzy byli źle prowadzeni przez poprzedników bierze pełną odpowiedzialność za małego pacjenta jego chęć pomocy nie umywa się do specjalistów w jego dziedzinie.Bardzo dziekujemy za każde słowo prawidłowo wypowiedziane przez naszego syna.Jest Pan nie zastąpiony.Dziekujemy Rodzice Mikołaja
Zuzia
Ocena
5.0
Cudowny lekarz , dzięki niemu mogę cieszyć się pięknym życiem bez nadpotliwości dłoni. Cieszy mnie fakt ,że dowiedzialam się ze moja przypadłość jest możliwa do wyleczenia. Jednym słowem dziękuję.
Piotr Marynowski
Ocena
5.0
Nasz syn mial robione podniebienie u Pana Doktora. Wszystko na najwyższym światowym poziomie. Kontakt sam zabieg efekty i człowieczeństwo w jednym. Gorąco polecam rewelacyjny Doktor, chirurg
Pozdrawiam Piotr Marynowski ojciec Kornela