Jestem świeżo po wizycie u pani Dominiki. Już teraz wiem, że trafiłam w najlepsze ręce. Najnowsza wiedza, empatia i spokój. Jestem w trakcie leczenia przeciwnowotworowego i podejście Pani Dominiki zasługuje na najwyższe uznanie w gąszczu tej szpitalnej znieczulicy. Pozdrawiam Panią :)
Kinga
Ocena
5.0
Bardzo wszystkim polecam
J.S.
Ocena
5.0
Bardzo serdecznie polecam konsultacje u p. Dominiki. Pomogła bardzo mojej mamie zarówno pod względem zaleceń żywieniowych jak i wsparcia psychologicznego. Pełna empatii i zaangażowania
P.O
Ocena
5.0
Polecam, bo przeszlam juz wielu dietetykow i pani Dominika jest najlepsza, łaczy kroki i szuka przyczyny, a nie wyciaga pieniadze jak inni. Pozdrawiam :)
Michał
Ocena
5.0
Polecam konsultację u Pani Dominiki Grońska. To świetna specjalistka, która bardzo dokładnie wyjaśniła mi jak powinieniem jeść przy mojej chorobie Leśniowskiego/Crohna. Podpowiedziała też gdzie jeszcze mogę się udać i poleciła fudnacje, które mogą udzielić mi wsparcia. Dziękuję