Szybka rejestracja online - w 3 kliknięciach, 24h/7

lek. med. Wojciech Olszewski spec. lekarz medycyny estetycznej

 
5.0 (6)

Recenzje użytkowników

6 reviews

Powrót do pozycji
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
7 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2  
Sortowanie 
 
Ocena 
 
5.0

recenzja

Bardzo profesjonalna obsługa i podejście do pacjęta . Mieszkam za granicą z Panem Doktorem widziałam się na pierwszej wizycie konsultacyjnej ,do dnia operacji wszystko uzgadniałam z P. Doktorem telefonicznie , bardzo kompetentny specjalista ,miła atmosfera ,podejście do pacjęta profesjonalne .Polecam wizyty u Pana Doktora i dziękuję całej załodze szpitala .

Ocena 
 
5.0

Doktor to niezwykly lekarz, batdzo kontaktowy, serdeczny i merytoryczny. W trakcie wizyty która przebiegała bardzo profesjonalnie widać niesamowity ogrom wiedzy i doświaczenia, bardzo szcegolowo omowiony zabieg, zastosowana metoda , zastosowane materiały az po najmniejszy gazik i plaster, sam zabieg bardzo dokladnie wykonany a szwy zalozone bardzo estetycznie. Zalecenia dalszego postepowania po zabiegu oraz rehabilitacji dokladnie ze mna omowione. Świetna robota bardzo dobrego chirurga

Ocena 
 
5.0

Wspaniały lekarz, szybka diagnoza i profesjonalnie przeprowadzony zabieg usunięcia kaszaka z nóżki 2 latka. Anielska cierpliwość i uprzejmość. Polecam każdemu tego chirurga dziecięcego.

Ocena 
 
5.0

Usuwałam u Pana Doktora trzy duże znamiona z pleców i klatki piersiowej. Fachowo podszedł do tematu, wytłumaczył jak będzie wyglądać zabieg, odpowiedział na każde moje pytanie. Po zabiegu wszystko ładnie się wygoiło i nie muszę bać się o blizny na ciele, bo prawie nic nie widać.

Ocena 
 
5.0

Na wizytę do Pana Doktora zgłosiliśmy się z 2miesiecznym dzieckiem. Wizyta i zabieg odbyły się w miłej i bezstresowej atmosferze, lekarz szczegółowo odpowiadał na zadawane pytania. Zostaliśmy przyjęci punktualnie o umówionej godzinie. Polecam.

7 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2  
 

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
rejestracja@dworska.pl