Najwspanialsza Pani doktor jaką poznałam. Bardzo szczegółowo wytłumaczyła mi problem z jakim przyjechałam. Przejechałyśmy z córką 200 km żeby zobaczyć sie z Panią doktor.
Zazdroszczę że Kraków ma tak wspaniałego lekarza.
Gorąco polecam
Mama Agnieszka z Vanessą:)
Anna
Ocena
5.0
Pani doktor bardzo miła i kompetentna.. Super podejście do małego pacjenta.
Klaudia
Ocena
5.0
Pani doktor to bardzo ciepła i miła osoba a przede wszystkim kompetentna.Wszystko dokładnie tłumaczy.Rozwiała nasze wątpliwości Bardzo polecam.
Monia
Ocena
5.0
Rewelacyjna Pani Doktor z powołania. Kompetenta, wyrozumiała, empatyczna. Gorąco polecam