ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

dr n. med. Magdalena Janeczko - spec. genetyk, pediatra

 
5.0 (22)

Recenzje użytkowników

22 reviews

Ocena 
 
5.0  (22)
Powrót do pozycji
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
22 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2 3 4 5  
Sortowanie 
 
Ocena 
 
5.0

Pani Doktor to prawdziwy anioł - niesamowite podejście nie tylko do dzieci, ale również i do dorosłych. Szczegółowo omawia problem i odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Jest niezwykle cierpliwa i empatyczna, a dodatkowo bardzo zaangażowana w swoją pracę i opiekę nad pacjentem. Taki lekarz to prawdziwy skarb!

Ocena 
 
5.0

Jestem po pierwszej wizycie u dr Magdaleny Janeczko. Podziękowania za poważne potraktowanie sprawy, zaangażowanie, cierpliwe wysłuchanie historii dolegliwości, pomysł na dalsze działania, a do tego życzliwość i tworzenie atmosfery pomagającej w sposób bezpieczny wejść w rolę pacjenta. Pozdrawiam serdecznie.

Ocena 
 
5.0

Nie da się inaczej ocenić. Profesjonalizm, zaangażowanie, chec pomocy i ogromna wiedza oraz doswiadczenie! Przyjechaliśmy na konsultacje z drugiego końca Polski i gdyby to było konieczne jeździlibyśmy nadal. Pani Doktor wyjaśniła nam problem oraz pomogła w zidentyfikowaniu nieprawidłowości. Jestesmy bardzo szczęśliwi ze trafiliśmy na takiego specjalistę. Polecamy z całego serca !:)

Ocena 
 
5.0

Lekarz z powołania, kompetencja, kultura osobista, ciepło i niesamowite serce do pacjenta. Pierwsza wizyta prywatnie w Szpitalu Dworska, druga w Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu. Anioł na drodze. Z serca polecam 

Ocena 
 
5.0

Jesteśmy rodzicami 5 mc dziewczynki, która urodziła się z wadami rozwojowymi i tak trafiliśmy do dr. Janeczko, która znakomicie nas przyjęła i omówiła problem naszego maleństwa. Skrupulatnie pokierowala nas w celu pogłębienia diagnostyki oraz dalszego postępowania. Pomocna, serdeczna, rzeczowa kobieta. Bardzo wysoka kultura osobista, ktora sprawia że nie czujemy się potraktowani rzeczowo. Polecamy serdecznie Pania doktor. Dziękujemy za empatyczne przyjęcie. 

22 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2 3 4 5  
 

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka