ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

dr n.med. Jolanta Gawlik - laryngolog

 
5.0 (9)

Recenzje użytkowników

9 reviews

Ocena 
 
5.0  (9)
Powrót do pozycji
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
9 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2  
Sortowanie 
 
Ocena 
 
5.0

Przeszedłem u Pani doktor zabieg septoplastyki w znieczuleniu ogólnym w dniu 25 Marca 2024.
Nosiłem się z zamiarem zrobienia tego zabiegu od jakiegoś czasu. Miałem skrzywioną przegrodę nosową. Najpewniej po jakimś urazie w czasach podstawówki (patrząc na zdjęcia z przeszłości). Nie było to widoczne aż tak bardzo dla otoczenia, ale mnie irytowało.
Po przejrzeniu dostępnych opcji na terenie Krakowa, trafiłem na Panią Doktor Gawlik. Zachęcony opiniami dostępnymi w internecie, umówiłem się na wizytę. Pani Doktor dokładnie wyjaśniła co ze mną zrobi i ile to będzie trwało.
Wszystko zgadza się z przekazanymi informacjami. ;)
Zabieg przeszedł płynnie i bezproblemowo. Tego samego dnia zostałem wypisany do domu. Po kilku następnych dniach ściąganie tamponady, po kolejnym tygodniu silastick'ów.
Jestem kolejnym zadowolonym pacjentem, nos mam prosty i drożny. ;)

Ocena 
 
5.0

Serdecznie polecam! Pani Doktor wykonała u mnie zabieg polipektomii nosowej w znieczuleniu miejscowym co jest ogromnym atutem. Zatkany nos powodował u mnie problemy ze snem. Dzięki Pani doktor oddycham swobodnie. Pani doktor jest miła, pełna empatii, profesjonalna. Jestem bardzo wdzięczny i szczerze polecam!

Ocena 
 
5.0

Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc! Lekarz z takim podejściem to rzadkość. Jestem wdzięczna i szczerze polecam :)

Ocena 
 
5.0

Pragnę podziękować pani doktor Jolancie Gawlik za udzieloną pomoc i profesjonalnie wykonany zabieg usunięcia czerniaka. Do pani doktor Gawlik trafiłem ze zdiagnozowanym czerniakiem umiejscowionym na płatku nosa. Pani doktor przeprowadziła zabieg usunięcia ww. ogniska nowotworowego tak profesjonalnie, że nie było konieczności wykonania dodatkowych zabiegów korygujących kosmetykę nosa. Dzisiaj po trzech latach od zabiegu nie wytworzyły się żadne nowe ogniska nowotworowe. Szczerze polecam panią doktor Jolantę Gawlik jako profesjonalnego lekarza oraz wspaniałego, pełnego empatii człowieka.

Ocena 
 
5.0

Jestem ogromnie wdzięczna Pani dr Jolancie Gawlik. Wspaniały człowiek i specjalista. Do pani doktor trafiłam po przeczytaniu bardzo pozytywnych opinii na tym portalu. Miałam problem w oddychaniu nocą. Wiecznie zatkany nocą nos. Bez Sudafedu budziłam się w nocy łapiąc ustami oddech i umęczona wstawałam rano. Przy wrośnie temperatury otoczenia lub wieczorami przepustowość powietrza nosem prawie żadna. Od bardzo wielu lat szukałam pomocy u wielu laryngologów. Miałam robiony tomograf , wymazy, badanie snu. Po obejrzeniu tomografu stwierdzali, że skoro na tomografie nie ma problemu to nie powinnam mieć problemów. Dopiero pani dr Gawlik poszukała i znalazła przyczynę mojego problemu z oddychaniem, choć faktycznie z tomografu wynikało, że jest wszystko dobrze. Jestem po septoplastyce i conchoplastyce wykonanej przez panią Doktor. Minął już miesiąc od zabiegów i w końcu mogę swobodnie odychać nocą i w dzień. Nie używam już Sudafedu. Jestem ogromnie szczęśliwa. Pani doktor traktuje człowieka poważnie i nie bagatelizuje problemu. I okazało się, że tomograf to nie wszystko, bo problem był przy samym wlocie powietrza do nosa, a przyczyny nie było widać na tomografie. I tu wyszła widza, doświadczenie pani doktor. Ogromnie się cieszę, że trafiłam do takiego fachowca i zarazem tak dobrego człowieka.

9 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2  
 

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka