ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

lek.med. Adam Mol - spec.chirurg dziecięcy

 
5.0 (28)

Recenzje użytkowników

28 reviews

Ocena 
 
5.0  (28)
Powrót do pozycji
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
28 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2 3 4 5 6  
Sortowanie 
 
Ocena 
 
4.0

Dzień dobry jestem mamo chłopca po operacji rozszczepu podniebienia z widoczni przetoko bardzo bym prosiła o kontakt do Pana doktora. I odpowiedź na pytanie czy Pan doktor po wizycie prywatnej przeprowadza operacje na NFZ pozdrawiam i z gury dziękuję za odpowiedź. Kasia

Ocena 
 
5.0

Nadmierna potliwość. Pierwsza wizyta w celu konsultacji przebiegła świetnie, Pan doktor rzeczowy konkretny, opowiedział wszystko na dany temat, dał do siebie namiar w razie pytań wątpliwości. Juz po niedługim okresie czasu zdecydowałam się na zabieg, nie bałam się i nie miałam watpliwosci. wiedziałam ze oddaje się w najlepsze ręce. Pan doktor spełnił moje marzenie przeprowadził zabieg i „uwolnił mnie” od przeszkadzających w codziennych czynnościach mokrych dłoni i stóp, Dziękuje za zmienienie mojego życia na lepsze 

Ocena 
 
5.0

Lepiej trafić nie można. Podejście do małego pacjenta, sposób rozmowy i wyjaśnienia na czym będzie polegał zabieg oraz przeprowadzenie zabiegu oceniam na 6+. Moje córka cierpiała na pierwotną nadpotliwość dłoni. Zabieg trwał 50 minut. Może dla niektórych problem błahy, ale dla dorastających młodych ludzi mokre dłonie wykluczają z grupy, ograniczają bezpośredni kontakt z rówieśnikami i są powodem wstydu i zażenowania w wielu sytuacjach. Moja córka ma tylko 4 szwy na 4 maleńkich nacięciach pod pachami. Dwa dni od zabiegu nie potrzebowała już środków przeciwbólowych. Zabieg odbył się w ramach NFZ. Dziękuję najlepszemu specjaliście na jakiego rodzic może trafić za: ogromny fach w rękach, wiedzę, spokój, opanowanie, wesołość w stosunku do pacjenta, ekspresowe informowanie rodzica o zakończonym zabiegu, pomoc w ogarnięciu "papierologi" związanej z przyjęciem do szpitala. Szkoda, że prawdziwych lekarzy jest tak mało. Dobrze, że mi udało się takiego znaleźć. Przeogromne dziękuję. 

Ocena 
 
5.0

Powodem wizyty u Pana Doktora była potliwość dłoni u córki- problem który niestety wciąż jest bagatelizowany i nierozumiany przez większość lekarzy- bo "córka wyrośnie", "bo się denerwuje", bo "to po prostu minie". Prawda jest taka ze pierwotna nadpotliwość samoistnie nie ustąpi a problem będzie się tylko nasilał z wiekiem. Rozumiem to doskonale ponieważ sama jestem po zabiegu sympatektomii, niestety wykonanym już w wieku dorosłym. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności dowiedziałam się o istnieniu tak Wspaniałego Lekarza, który wykonuje taki zabieg już u dzieci. Pan Doktor jako jedyny rozumiał doskonale problem nadpotliwości, nie uważał tego za fanaberie i wymysły matki i dziecka i bez wahania podjał się wykonania tej operacji. Dzięki niemu córka z dnia na dzień zyskała suche dłonie , co zdecydowanie wzmocni jej pewność siebie i pozytywnie wpłynie na relacje z rówieśnikami. Bo tak , potliwość dłoni, to nie tylko schorzenie, ale problem który potrafi wpłynąć na całe nasz życie. Nie zrozumie tego ten, kto przez to nie przeszedł. Z całego serca dziękujemy Panu Doktorowi Adamowi Molowi, za pomoc, zaangażowanie i za serce które nam okazał. Oby więcej takich wspaniałych ludzi w naszym życiu ! 

Ocena 
 
5.0

Doktor o złotym sercu . Pomógł nam gdy syn z dnia na dzień gorzej mowił to doktor dał nam nadzieję że będzie dobrze . Dzięki przedłużeniu podniebienia syn zaczoł dużo lepiej mówić . Powrócił uśmiech na twarzy syna . Jestem bardzo wdzięczna za dobrą pracę jaką pan doktor wykonał . Dziękuję panie doktorze Dorota K. 

28 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2 3 4 5 6  
 

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka