SZYBKA REJESTRACJA ONLINE - W 3 KLIKNIĘCIACH, 24/7

lek. med.Wojciech Olszewski

lek. med. Wojciech Olszewski - lekarz medycyny estetycznej, Kraków
lekarz medycyny estetycznej, chirurg dziecięcy, chirurg
    
Specjalista dla dorosłych, dzieci pow. 15. roku życia, dzieci, sportowców.
 
Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie (obecnie Collegium Medicum UJ) – dyplom z wyróżnieniem. Od 1981 roku nabywałem doświadczenia pracując w Klinice Chi...więcej

Usługi

 • Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej
 • Kwas hialuronowy
 • Powiększanie ust
 • Korekcja odstających uszu
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych
 • Powiększanie piersi
 • Liposukcja - odsysanie tłuszczu
 • Liposukcja brzucha
 • Plastyka powiek
 • Usuwanie zmarszczek
Więcej

Leczone choroby

 • Blizny
 • Zmarszczki
 • Nadpotliwość
 • Zmiany skórne
Więcej

Opinie pacjentów

Recenzje użytkowników

6 reviews

View all reviews
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
Ocena 
 
5.0

recenzja

Bardzo profesjonalna obsługa i podejście do pacjęta . Mieszkam za granicą z Panem Doktorem widziałam się na pierwszej wizycie konsultacyjnej ,do dnia operacji wszystko uzgadniałam z P. Doktorem telefonicznie , bardzo kompetentny specjalista ,miła atmosfera ,podejście do pacjęta profesjonalne .Polecam wizyty u Pana Doktora i dziękuję całej załodze szpitala .

Ocena 
 
5.0

Doktor to niezwykly lekarz, batdzo kontaktowy, serdeczny i merytoryczny. W trakcie wizyty która przebiegała bardzo profesjonalnie widać niesamowity ogrom wiedzy i doświaczenia, bardzo szcegolowo omowiony zabieg, zastosowana metoda , zastosowane materiały az po najmniejszy gazik i plaster, sam zabieg bardzo dokladnie wykonany a szwy zalozone bardzo estetycznie. Zalecenia dalszego postepowania po zabiegu oraz rehabilitacji dokladnie ze mna omowione. Świetna robota bardzo dobrego chirurga
Ocena 
 
5.0

Wspaniały lekarz, szybka diagnoza i profesjonalnie przeprowadzony zabieg usunięcia kaszaka z nóżki 2 latka. Anielska cierpliwość i uprzejmość. Polecam każdemu tego chirurga dziecięcego.
Ocena 
 
5.0

Usuwałam u Pana Doktora trzy duże znamiona z pleców i klatki piersiowej. Fachowo podszedł do tematu, wytłumaczył jak będzie wyglądać zabieg, odpowiedział na każde moje pytanie. Po zabiegu wszystko ładnie się wygoiło i nie muszę bać się o blizny na ciele, bo prawie nic nie widać.
Ocena 
 
5.0

Na wizytę do Pana Doktora zgłosiliśmy się z 2miesiecznym dzieckiem. Wizyta i zabieg odbyły się w miłej i bezstresowej atmosferze, lekarz szczegółowo odpowiadał na zadawane pytania. Zostaliśmy przyjęci punktualnie o umówionej godzinie. Polecam.
Zobacz wszystkie recenzje użytkowników

O mnie

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie (obecnie Collegium Medicum UJ) – dyplom z wyróżnieniem. Od 1981 roku nabywałem doświadczenia pracując w Klinice Chirurgii Dziecięcej
i Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej Polsko – Amerykańskiego Instytutu Pediatrii w Krakowie Prokocimiu (obecnie SU CMUJ) oraz w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Odbyłem liczne staże zawodowe, m. in. w USA (Childrens Hospital of Philadelphia, Harvard Medical Boston).
Od 14 lat zajmuję się medycyną/chirurgią estetyczną.
Umiejętności swe doskonaliłem pod okiem prof. Pasquale Motolese (Włochy) i doc. Wojciecha Maruszy (Akademia Rzeźbienia Twarzy w Warszawie). Ukończyłem liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Od 2010 roku współpracuję z NewU / NewU Beauty prowadząc kolejne gabinety medycyny estetycznej. Pracowałem również w Klinice LaPerla w Krakowie. Obecnie jestem szkoleniowcem – instruktorem NewU Beauty, szkoląc lekarzy w zakresie zabiegów estetycznych z zastosowaniem nici najnowszych generacji i wypełniaczy wiodących światowych producentów. Kierując się bezpieczeństwem i satysfakcją pacjentów, podchodząc holistycznie do problemów starzenia się skóry, oferuję szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów i sprzętu. Stosuję techniki łączone, dające pełny, optymalny efekt poprawy wyglądu i regenerację skóry. Biegle władam językiem angielskim i rosyjskim.

Od 12 lat specjalizuje się w medycynie estetcznej, ukończył liczne szkolenia i kursy, m.in doc. Marusza, czy prof. Motolese, wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz drobnej chirurgii.

Języki

 • polski
 • english
 • русский

Lekarz dla:

      
  Specjalista dla dorosłych, dzieci pow. 15. roku życia, dzieci, sportowców

Kontakt

ul. Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]


Szpital Dworska - Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Szpitala Dworska - wjazd od ulicy Bułhaka